Trackery Solarne 60% więcej zysku!

Home tracker solarny

Energia z systemu fotowoltaicznego

Popularność paneli fotowoltaicznych rośnie z roku na rok. Coraz więcej gospodarstw domowych widzi ogromne oszczędności cieszy się niezależnością energetyczną. Przedsiębiorcy doceniają bezobsługowość oraz znaczne obniżenie kosztów związanych z zapotrzebowaniem na energię. Aspektem skłaniającym do wyposażenie fabryki, gospodarstwa rolnego czy domu w systemy fotowoltaiczne są dotacje rządowe oraz chęć ekologicznego wytwarzania odnawialnej energii a więc ochrona środowiska naturalnego. Duży wpływ na zainteresowanie fotowoltaicznymi źródłami energii elektrycznej ma również rosnąca cena energii elektrycznej. Słania to inwestora do poszukiwania niezależności energetycznej poprzez skorzystanie z alternatywnych, niezależnych źródeł takich jak panele fotowoltaiczne. Zwrot inwestycji jest błyskawiczny, a wizja produkcji prądu za darmo jest niezwykle atrakcyjna dla coraz większej ilości klientów.

Chcesz przyspieszyć proces zwrotu inwestycji? Chcesz pobierać jeszcze więcej energii? Chcesz wykorzystać swoje panele solarne oraz fotowoltaiczne w pełni? Naszą odpowiedzą jest innowacyjne rozwiązanie w postaci trackerów. Zwykłe panele fotowoltaiczne bez zaawansowanych systemów są w pełni wydajne jedynie wtedy, gdy bezpośrednio na nie świeci słońce. Maksymalny pobór energii występuje, gdy promienie słoneczne padają na panel ustawiony idealnie pod kątem 90º - wszystkie odstępstwa od tego kąta powodują już straty energii. Czy nie sądzisz, że mija się to z celem? Czy prawdziwą innowacją nie byłyby panele, które gromadzą energię przez cały dzień? Czy innowacją nie byłyby panele, które zwracają się znacznie szybciej? Dzięki czemu szybciej będziesz generował darmową energię, którą będziesz mógł wykorzystywać przez wiele lat. Właśnie poprzez nasze innowacyjne rozwiązanie możesz gromadzić dziennie do 60% więcej energii. Jeżeli myślałeś, że panele fotowoltaiczne są świetną inwestycją to weź pod uwagę, że możesz podnieść ich wydajność o ok. 60%!

Image

Fotowoltaika stacjonarna lub na trakerze. Na dachu bądź gruncie.

Tracker firmy Soltrack, jest nadążnym system instalacji fotowoltaicznej. Znane są następujące systemy instalacji paneli PV.

 • Panele montowane na stałe na konstrukcji nośnej na dachu lub na gruncie.

 • Panele montowane na trackerze jedno lub dwuosiowym, montowanym na dachu lub gruncie, który ustawia panele idealnie do kąta padania promieni słonecznych, co zwiększa produkcję energii elektrycznej w ciągu dnia.


Stan prawny dla instalacji odnawialnych źródeł energii

W świetle przepisów ustawy o odnawialnych źródłach energii instalacje dzielimy na:

 • do 10KW (w przypadku nie zużycia w danej godzinie całej wyprodukowanej energii elektrycznej zakład energetyczny zmagazynuje tą energię w sieci energetycznej i odda 80% w godzinach gdy jest niedobór energii z instalacji fotowoltaicznej

 • do 50KW (w przypadku nie zużycia w danej godzinie całej wyprodukowanej energii elektrycznej zakład energetyczny zmagazynuje tą energię w sieci energetycznej i odda 70% w godzinach gdy jest niedobór energii z instalacji fotowoltaicznej) Instalacja do 50 kw nie wymaga zgłoszenia oraz pozwolenia na budowę. Moc instalacji fotowoltaicznej nie może być większa jak moc przyłączeniowa licznika energii elektrycznej

 • W przypadku, gdy moc przyłącza energetycznego jest mniejsza od planowanej instalacji należy złożyć wniosek do zakładu energetycznego o zwiększenie mocy przyłączeniowej. Po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej składa się do zakładu energetycznego wniosek o gotowości instalacji a zakład energetyczny ma miesiąc na wymianę licznika na dwukierunkowy i odebranie instalacji z dopuszczeniem jej do pracy.

  Poznaj nasze wyjątkowe Trackery

  Panele prowadzone słońcem

  Codziennie zyskuj z naszymi Trackerami

  Czerp energię prosto z natury.

  Seriws

  Zadbaj o najwyższą jakość montażu trackerów. Wykorzystaj ich pełen potancjał.

  Sprawdź

  Oszczędzaj

  Oszczędzaj na poborze energii prosto z natury. Nasze trackery podążają za słońcem.

  Sprawdź

  Więcej mocy

  Dzięki naszym trackerom pobierzesz 2x więcej mocy z paneli solarnych i fotowoltaicznych.

  Sprawdź

  Najwyższa jakość

  Wyjątkowe materiały, z których powstały nasze trackery dają Ci pewność trwałości na lata.

  Sprawdź

  Energooszczędność

  Nasze trackery są niezwykle energooszczędne. Dbaj o ekonomiczne pozyskiwanie zapasów energii.

  Sprawdź

  Bezobsługowość

  Nasze instalacje są całkowicie bezobsługowe. Ciesz się energią i spokojną głową.

  Sprawdź