System Soltrack 15PV

Home Soltrack 15PV

Kompletny System fotowoltaiczny Soltrack 15PV

Energia pozyskiwana ze Słońca jest darmowa i całkowicie odnawialna, a jej zasoby są praktycznie niewyczerpalne. Świadomość energetyczna wśród wielu przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych rośnie z roku na rok. Każdy wie, że technologia idzie do przodu i tradycyjne produkty wypierana są przez nowe i innowacyjne rozwiązania. Takim ulepszeniem tradycyjnych instalacji fotowoltaicznych jest system trackerów solarnych oferowanych przez naszą firmę. Coraz więcej przedsiębiorców oraz odbiorców indywidualnych dowiaduje się o tym, że system trackerów umożliwia czerpanie energii ze słońca przez cały dzień. Zwiększa to uzysk energii w porównaniu do tradycyjnych instalacji fotowoltaicznych o 80%. Jest to ogromny przeskok technologiczny. Instalacja solarna / fotowoltaiczna wzbogacona o system trackerów podąża za torem ruchu słońca ustawiając idealny kąt padania słońca, tak aby non stop pozyskiwać w pełni darmową energię.

Soltrack 15PV – darmowa elektrownia dla domów i przedsiębiorstw.

Zaawansowany system soltrack 15PV jest nadążnym systemem instalacji fotowoltaicznej o mocy 15Kw. Za pomocą innowacyjnych rozwiązań ustawia idealny kąt paneli fotowoltaicznych, który umożliwia maksymalne wykorzystanie promieni słonecznych do pozyskania darmowego prądu. System utrzymuje optymalny kąt przez całą trajektorię ruchu słońca co pozwala na maksymalny uzysk energii przez cały dzień. Dzięki temu uzysk energii w porównaniu do tradycyjnych instalacji fotowoltaicznych jest zwiększony aż o 80% co stawia system soltrack 10PV w czołówce instalacji fotowoltaicznych.

Image

Wydajność systemu Soltrack 15PV

Żeby osiągnąć moc naszego Trackera Soltrack 10PV potrzeba zainstalować 2 tradycyjne instalacje fotowoltaiczne! Mamy dla Ciebie coś jeszcze! Nasze systemy Soltrack 10PV wyposażone są w panele bifacjalne. Te zaawansowane panele pozwalają na uzyskiwanie energii z rozproszonego światła, które występuje za panelem. Dokładnie tak, dzięki panelom bifecjalnym uzyskujesz energię również z drugiej strony panela. Tym samym cała instalacja pozyskuje energię również od strony ziemi lub dachu. Co to dla Ciebie oznacza? To, że powiększysz uzyskaną energię nawet o 25%. Są to ogromne ilości, które będziesz mógł wykorzystać w dowolnym celu. Nasza kompleksowa oferta zawiera zarówno fachowe doradztwo z doborze instalacji oraz profesjonalny montaż oraz serwis całego systemu.W skład całego systemu Soltrack 15PV wchodzi:

 • słup nośny
 • modułowa rama nośna paneli PV
 • siłowniki hydrauliczne
 • przewody hydrauliczne
 • obrotnica
 • konstrukcja fundamentowa
 • zawias składający słup nośny do pozycji poziomej(w celu serwisu, montażu paneli, demontażu trackera)
 • 32 panele PV o mocy zalecanej 310W bifacjalne
 • falownik
 • uziemienie instalacji
 • szafka sterownicza z sterownikiem i zasilaczem hydraulicznym
 • dwa wiatromierze

Konstrukcja trackera poruszana jest poprzez obrotnicę oraz ramę nośną paneli PV. Szafa sterująca posiada Sterownik, który jest tak zaprogramowany, aby dla każdego dnia trakcer ustawiał się do przebiegu słońca w najlepszej pozycji do generacji energii elektrycznej.


Montaż systemu fotowoltaicznego Soltrack 15PV

Instalacja trackera odbywa się poprzez naszą firmę. Nasi pracownicy przywożą na miejsce instalacji stalową ramę fundamentową z palami stalowymi. Nasza koparka 6t zabija 4 pale na odpowiednią głębokość tworząc fundament. Następnie pracownicy montują słup nośny, oraz moduły nośne paneli. SOLTRACK 10PV składa się z 8 modułów nośnych skręcanych. Po zamontowaniu modułów nośnych instalujemy panele, falownik, szafkę sterowniczą oraz resztę wyposażenia. Na koniec składamy do zakładu energetycznego wniosek o odebranie instalacji. Do 30 dni od złożenia wniosku będzie można rozpocząć produkcję energii elektrycznej. W przypadku gdy wiatr osiągnie prędkość 12m/s SOLTRACK 10PV ustawi się w pozycji na płasko.

Image

Poznaj nasze wyjątkowe Trackery

Panele prowadzone słońcem

Codziennie zyskuj z naszymi Trackerami

Czerp energię prosto z natury.

Seriws

Zadbaj o najwyższą jakość montażu trackerów. Wykorzystaj ich pełen potancjał.

Sprawdź

Oszczędzaj

Oszczędzaj na poborze energii prosto z natury. Nasze trackery podążają za słońcem.

Sprawdź

Więcej mocy

Dzięki naszym trackerom pobierzesz 2x więcej mocy z paneli solarnych i fotowoltaicznych.

Sprawdź

Najwyższa jakość

Wyjątkowe materiały, z których powstały nasze trackery dają Ci pewność trwałości na lata.

Sprawdź

Energooszczędność

Nasze trackery są niezwykle energooszczędne. Dbaj o ekonomiczne pozyskiwanie zapasów energii.

Sprawdź

Bezobsługowość

Nasze instalacje są całkowicie bezobsługowe. Ciesz się energią i spokojną głową.

Sprawdź