System Soltrack SOL 7.40

Home Soltrack SOL 7.40

Kompletny System fotowoltaiczny SOL 7.40

Energia pozyskiwana ze Słońca jest darmowa i całkowicie odnawialna, a jej zasoby jak na razie są praktycznie niewyczerpalne. Świadomość energetyczna wśród wielu przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych rośnie z roku na rok. Każdy wie, że technologia stale się rozwija i tradycyjne produkty wypierane są przez nowe i innowacyjne rozwiązania. Takim ulepszeniem tradycyjnych instalacji fotowoltaicznych jest system trackerów oferowanych przez naszą firmę. Nasze trackery „podążają za słońcem”– cały czas ustawiając panele pod idealnym kątem do słońca. Takie rozwiązanie zwiększa uzysk energii w porównaniu do tradycyjnych instalacji fotowoltaicznych o ok. 60%.

Soltrack SOL 7.40 - darmowa elektrownia dla domów i przedsiębiorstw.

Zaawansowany system Soltrack SOL 7.40 jest nadążnym systemem instalacji fotowoltaicznej o mocy 7.4kW, co jest odpowiednikiem konwencjonalnej, stałej instalacji o mocy ok. 12kW. Za pomocą innowacyjnych rozwiązań utrzymuje optymalny kąt przez całą trajektorię ruchu słońca, co pozwala na maksymalny uzysk energii przez cały dzień. Dzięki temu jest o ok. 60% bardziej wydajny w porównaniu do tradycyjnych, stałych instalacji fotowoltaicznych.

Image

Wydajność systemu Soltrack SOL 7.40

Żeby osiągnąć moc naszego trackera Soltrack SOL 7.4 potrzeba zainstalować niemal dwie tradycyjne instalacje fotowoltaiczne! Mamy dla Ciebie coś jeszcze! Nasze systemy Soltrack SOL 7.4 wyposażone są w panele bifacjalne. Te zaawansowane panele pozwalają na uzyskiwanie energii z rozproszonego światła, które występuje za panelem. Dzięki panelom bifacjalnym uzyskujesz energię również z drugiej strony panelu. Tym samym cała instalacja pozyskuje energię również od strony ziemi. Co to dla Ciebie oznacza? To, że powiększysz uzyskaną energię z panelu nawet o ok. 15%. Są to znaczne ilości, które będziesz mógł wykorzystać w dowolnym celu. Nasza kompleksowa oferta zawiera zarówno fachowe doradztwo w doborze instalacji, profesjonalny montaż oraz serwis całego systemu.W skład całego systemu Soltrack SOL 7.40 wchodzi:

 • słup nośny fundamentowy
 • słup nośny utrzymujący belkę obrotu
 • belka obrotu
 • modułowa rama nośna paneli PV
 • siłowniki
 • przewody
 • panele bifacjalne o mocy zalecanej 310W
 • falownik
 • uziemienie instalacji
 • szafka sterownicza ze sterownikiem i zasilaczem hydraulicznym
 • wiatromierz

Tracker wyposażony jest w system zabezpieczeń. Badania przeprowadzone w ustawieniu pionowym przy prędkości wiatru do 120km na godzinę, wykazały trwałość i niezawodność systemu. W przypadku gdy wiatr osiągnie prędkość 12m/s, tracker ustawi się w pozycji „na płasko”.


Montaż systemu fotowoltaicznego

Instalacja trackera odbywa się poprzez naszą firmę. Pracownicy przywożą na miejsce instalacji wszystkie elementy systemu. Po zamontowaniu modułów nośnych instalujemy panele, falownik, szafkę sterowniczą oraz resztę wyposażenia. Po zamontowaniu i uruchomieniu trackera składamy do zakładu energetycznego wniosek o odebranie instalacji. Do 30 dni od złożenia wniosku będzie można rozpocząć produkcję energii.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Poznaj nasze wyjątkowe Trackery

Panele prowadzone słońcem

Codziennie zyskuj z naszymi Trackerami

Czerp energię prosto z natury.

Seriws

Zadbaj o najwyższą jakość montażu trackerów. Wykorzystaj ich pełen potancjał.

Sprawdź

Oszczędzaj

Oszczędzaj na poborze energii prosto z natury. Nasze trackery podążają za słońcem.

Sprawdź

Więcej mocy

Dzięki naszym trackerom pobierzesz 2x więcej mocy z paneli solarnych i fotowoltaicznych.

Sprawdź

Najwyższa jakość

Wyjątkowe materiały, z których powstały nasze trackery dają Ci pewność trwałości na lata.

Sprawdź

Energooszczędność

Nasze trackery są niezwykle energooszczędne. Dbaj o ekonomiczne pozyskiwanie zapasów energii.

Sprawdź

Bezobsługowość

Nasze instalacje są całkowicie bezobsługowe. Ciesz się energią i spokojną głową.

Sprawdź